Promocje
ZOLUX Zabawka Twister sznurowo-kauczukowa dla psa - 25 cm
ZOLUX Zabawka Twister sznurowo-kauczukowa dla psa - 25 cm

10,04 zł

Cena regularna: 16,73 zł

Najniższa cena: 10,04 zł
szt.
ZOLUX Kamień napowietrzający - gąbka - kolor turkusowy
ZOLUX Kamień napowietrzający - gąbka - kolor turkusowy

4,00 zł

Cena regularna: 8,00 zł

Najniższa cena: 4,00 zł
szt.
ZOLUX Paśnik do klatek NEO dla gryzoni
ZOLUX Paśnik do klatek NEO dla gryzoni

8,75 zł

Cena regularna: 17,50 zł

Najniższa cena: 8,75 zł
szt.
ZOLUX Karmidełko uniwersalne z żerdką średnie
ZOLUX Karmidełko uniwersalne z żerdką średnie

1,30 zł

Cena regularna: 2,60 zł

Najniższa cena: 1,30 zł
PCHEŁKA Kurtka ANIMALS dla psa - rozmiar L
PCHEŁKA Kurtka ANIMALS dla psa - rozmiar L

32,82 zł

Cena regularna: 54,70 zł

Najniższa cena: 32,82 zł
szt.
ZOLUX 3 rozgwiazdy małe
ZOLUX 3 rozgwiazdy małe

9,95 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 9,95 zł
szt.
ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO PANAS dla małych gryzoni
ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO PANAS dla małych gryzoni

6,75 zł

Cena regularna: 13,50 zł

Najniższa cena: 6,75 zł
szt.
ZOLUX Karmidełko uniwersalne z żerdką małe
ZOLUX Karmidełko uniwersalne z żerdką małe

1,05 zł

Cena regularna: 2,10 zł

Najniższa cena: 1,05 zł
ZOLUX Smycz Roadsign 25 mm kolor grafitowy -1,2 m
ZOLUX Smycz Roadsign 25 mm kolor grafitowy -1,2 m

17,34 zł

Cena regularna: 28,90 zł

Najniższa cena: 17,34 zł
szt.
ZOLUX Kamień napowietrzający - sześcian
ZOLUX Kamień napowietrzający - sześcian

1,50 zł

Cena regularna: 3,00 zł

Najniższa cena: 1,50 zł
szt.
ZOLUX Tunel prosty do klatki RodyLounge dla gryzoni
ZOLUX Tunel prosty do klatki RodyLounge dla gryzoni

2,60 zł

Cena regularna: 5,20 zł

Najniższa cena: 2,60 zł
szt.
ZOLUX Gniazdko wiklinowe dla kanarka
ZOLUX Gniazdko wiklinowe dla kanarka

2,95 zł

Cena regularna: 5,89 zł

Najniższa cena: 2,95 zł
szt.

MIRALS Putenwürfel Delikatne kawałki indyka na sałatce z ogórka i roszponki z puree z fig i moreli dla psów

Czas realizacji: 4 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 23,90 zł

Cena regularna:

23.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: 40661

Opis

Składniki odżywcze, witaminy i minerały karm MIRALS pochodzą z naturalnych składników, takich jak mięso, organy oraz świeże warzywa, owoce oraz zioła. Dostarczają one pełnowartościowego białka zwierzęcego, witaminy A, żelaza, magnezu oraz witamin z grupy B. Świeże warzywa, owoce oraz zioła zapewniają mikro- i makroelementy oraz błonnik, regulujący prawidłowe trawienie. Każda z karm zawiera tylko jeden rodzaj białka zwierzęcego. Karmy MIRALS można więc stosować zarówno jako urozmaicenie codziennej diety, jak i kompletną dietę psa.

MIRALS Putenwürfel Delikatne kawałki indyka na sałatce z ogórka i roszponki z puree z fig i moreli - to karma monobiałkowa, doskonale przyswajalna, w której składniki odżywcze, witaminy i minerały pochodzą wyłącznie z naturalnych składników. Karma posiada  wysoką zawartość mięsa mięśniowego indyka (50%)  i wartościowych organów (5% serc i 5% wątroby) z dodatkiem świeżych warzyw, owoców, ziół i dodatków superfood. 

Karma jest optymalnym zamiennikiem diety B.A.R.F. Szczególnie polecana dla psów z alergiami i o wrażliwym układzie pokarmowym.

Dodatek świeżych warzyw i owoców sprawia, że karma bogata jest w naturalne składniki mineralne oraz gotowana jest we własnym sosie, dzięki czemu zachowuje cenne wartości odżywcze. 

Stworzona z myślą o psach wrażliwych.

Zalety karmy:

  • monobiałkowa,
  • alternatywne źródła białka,
  • ograniczona liczba składników,
  • bez kości / mączek zwierzęcych,
  • bez tłuszczu z kurczaka,
  • bez sztucznych witamin, barwników, konserwantów, wzmacniaczy smaku, wypełniaczy, spoiw czy mączek zwierzęcych,
  • nie zawiera: zbóż, glutenu, laktozy, cukru,
  • mięso i organy pochodzą ze zrównoważonych hodowli, bez antybiotyków i stosowania pasz przemysłowych,
  •  owoce i warzywa nie miały kontaktu z pestycydami ani środkami owadobójczymi.

Jako źródło wapnia w karmie zastosowano skorupki jaj, dzięki czemu wyeliminowano z jej składu elementy kostne, które u psów wrażliwych mogą powodować zaparcia i problemy żołądkowo-jelitowe. Źródłem kwasów tłuszczowych omega - 3 w karmie są oleje roślinne, dzięki czemu można ją z powodzeniem stosować u psów uczulonych na łososia. 

Mięso indyka – jest kompletne we wszystkie aminokwasy egzogenne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania psich organizmów. Jest to mięso lekkostrawne, odpowiednie dla psów wrażliwych. Bogate jest w witaminy z grupy B, żelazo, magnez, cynk i selen.

Wątroba z indyka – wątroba to jeden z cenniejszych organów. Zawiera szereg mikro- i makroelementów oraz witamin. To ważne źródło naturalnej witaminy A oraz witamin z grupy B.  

Serca z indyka – budową zbliżone do mięsa mięśniowego. Bogate w fosfor, potas oraz witaminy z grupy B. Oprócz witamin i mikroelementów stanowi również źródło białka.

Ogórek – to niskokaloryczne warzywo oprócz dużej zawartości wody kryje w sobie witaminy z grupy B, witaminę A oraz potas.

Figi – zawierają niezbędne dla zdrowia psa mikro i makroelementy takie wapń, cynk, potas oraz żelazo. Obfitują w antyoksydanty. Wykazują także właściwości przeciwpasożytnicze.

Morele – to naturalne wsparcie odporności psów. Zawierają witaminę C, beta-karoten oraz antyoksydanty, które wspierają zdrowie psów.

Wapń z alg – naturalne źródło wapnia w diecie psów, równoważące wysoką zawartość fosforu zawartego w mięsie. Wapń niezbędny jest dla układu ruchu psa, prawidłowej budowy kośćca czy skurczu mięśni. Algi to odpowiednie źródło wapnia zwłaszcza dla psów wrażliwych, które nie tolerują kości w diecie, mają zaparcia i problemy z prawidłową perystaltyką jelit oraz uczulonych na jaja kurze. Dzięki algom karmy MIRALS nie zawierają w swoim składzie kości.

Nasiona chia – źródło kwasów omega-3 oraz przeciwutleniaczy, które walczą z wolnymi rodnikami oraz wykazują działanie przeciwnowotworowe. Zawierają także witaminę A, E, C oraz witaminy z grupy B.

Olej lniany – dodany jako źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych. To odpowiednia alternatywa dla psów uczulonych na ryby. Dodatek oleju lnianego sprawia, że karma ta jest odpowiednia w diecie eliminacyjnej.

Moringa – roślina, która cechuje się wysoką zawartością związków przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych, dzięki czemu wpływa na utrzymanie homeostazy organizmu.

Kozieradka – źródło witamin oraz soli mineralnych, wpływających na poprawę odporności oraz wspierających procesy trawienne poprzez jej działanie pobudzające wydzielanie soków trawiennych.

Skład: indyk (40% mięso mięśniowe, 15% serce, 5% wątroba) woda pitna, morela, figa, ogórek, roszponka, nasiona chia, wapń z alg, olej lniany, moringa, kozieradka.

Składniki analityczne: wilgotność: 77%, białko surowe: 10,5%, tłuszcz surowy: 5,6%, włókno surowe: 0,6%, popiół surowy: 2,5%,  wapń: 6874 mg/kg,  fosfor: 3922 mg/kg

Wartość energetyczna: 108 kcal/100g

Jak skomponować kompletną dietę z karmą Mirals?

Aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych zwierzęta muszą mieć zróżnicowaną dietę, obfitującą w kilka rodzajów mięs. To właśnie dieta dzikich przodków naszych psów była inspiracją dla karm Mirals. Każda z nich oparta jest na jednym rodzaju mięsa, bez dodatku sztucznych suplementów. Stosowanie 5 różnych karm Mirals tygodniowo sprawia, że dostarczamy naszemu psu wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Dawkowanie: dzienną dawkę karmy należy obliczyć wg poniższego wzoru:

MASA CIAŁA (KG) X WSPÓŁCZYNNIK = DZIENNA PORCJA KARMY (w kg)  

Pies dorosły normalnie aktywny - współczynnik 2% (max. 3%)

Pies dorosły wysoka aktywność  - współczynnik 4%

Szczeniaki i psy rosnące  - współczynnik  4% (max. 8%) 

Zalecenia żywieniowe: kompletna dieta przy podawaniu 5 różnych rodzajów karmy MIRALS tygodniowo. 

Przechowuj karmę w chłodnym i suchym miejscu, zabezpieczonym przed mrozem.

Nie testowano na zwierzętach!

Opakowanie

  • 400 g 
  • 800 g 

Opisy, interpretacje słowne, zdjęcia, elementy graficzne są własnością Zoologicznego Sklepu Internetowego KROPEK. Informujemy, że nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez zgody właściciela (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 4 lutego 1994 zawarta w Dz. U. 1994r. Nr 24 poz. 83 ze zmianami). Kto nie stosuje się do przepisów w/w ustawy, ponosi odpowiedzialność karną.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl