Promocje
HUNTER SZCZOTKA SAMOCZYSZCZĄCA DLA PSA - RÓŻNE ROZMIARY
HUNTER SZCZOTKA SAMOCZYSZCZĄCA DLA PSA - RÓŻNE ROZMIARY

73,60 zł

Cena regularna: 92,00 zł

Najniższa cena: 92,00 zł
szt.
Butelka na wodę dla psa -  HUNTER LIST - kolor czerwony
Butelka na wodę dla psa - HUNTER LIST - kolor czerwony

61,60 zł

Cena regularna: 77,00 zł

Najniższa cena: 77,00 zł
szt.
ZOLUX ANAH Okrągły grzebień do wyczesywania pcheł dla kotów
ZOLUX ANAH Okrągły grzebień do wyczesywania pcheł dla kotów

13,73 zł

Cena regularna: 18,30 zł

Najniższa cena: 18,30 zł
szt.
ZOLUX BAMBOU Zgrzebło małe dla psa lub kota
ZOLUX BAMBOU Zgrzebło małe dla psa lub kota

13,24 zł

Cena regularna: 33,10 zł

Najniższa cena: 33,10 zł
szt.
HUNTER SZCZOTKA WIELOFUNKCYJNA DLA PSA - RÓŻNE ROZMIARY
HUNTER SZCZOTKA WIELOFUNKCYJNA DLA PSA - RÓŻNE ROZMIARY

61,60 zł

Cena regularna: 77,00 zł

Najniższa cena: 77,00 zł
szt.
HUNTER MISKA PODRÓŻNA Refresher dla psa
HUNTER MISKA PODRÓŻNA Refresher dla psa

131,20 zł

Cena regularna: 164,00 zł

Najniższa cena: 164,00 zł
szt.
ZOLUX ANAH  Gęsty grzebień dla kotów
ZOLUX ANAH Gęsty grzebień dla kotów

16,13 zł

Cena regularna: 21,50 zł

Najniższa cena: 21,50 zł
szt.
ZOLUX NOMAD Fotelik samochodowy dla psa NOMAD - rozmiar S
ZOLUX NOMAD Fotelik samochodowy dla psa NOMAD - rozmiar S

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
szt.
HUNTER Zgrzebło samoczyszczące dla psa - różne rozmiary
HUNTER Zgrzebło samoczyszczące dla psa - różne rozmiary

72,00 zł

Cena regularna: 90,00 zł

Najniższa cena: 90,00 zł
szt.
ZOLUX Maty absorbujące 60 x 60 - 10 szt.
ZOLUX Maty absorbujące 60 x 60 - 10 szt.

15,40 zł

Cena regularna: 22,00 zł

Najniższa cena: 22,00 zł
szt.
ZOLUX ANAH Filcak z 10 zębami dla kotów
ZOLUX ANAH Filcak z 10 zębami dla kotów

16,50 zł

Cena regularna: 22,00 zł

Najniższa cena: 22,00 zł
szt.
ZOLUX NOMAD Pokrowiec ochronny do bagażnika samochodu
ZOLUX NOMAD Pokrowiec ochronny do bagażnika samochodu

143,64 zł

Cena regularna: 168,99 zł

Najniższa cena: 68,90 zł
szt.

Renske Healthy Treat TURKEY Ciasteczka z indykiem dla psów - 150 g

Czas realizacji: 4 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 18,20 zł

Cena regularna:

18.20
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Renske (Holandia)
Kod produktu: 5297225

Opis

RENSKE HEALTHY TREAT TURKEY - to ciasteczka z indykiem, które  są zdrowym i  smacznym dodatkiem do codziennego menu Twojego psa. Można podawać jako nagrodę podczas szkolenia czy treningu, smakołyk podczas zabawy lub przekąskę pomiędzy posiłkami. Są łatwostrawne o wyjątkowo atrakcyjnej smakowitości i chrupkości.

Wysoka zawartość kwasów omega-3 poprawia zdolność uczenia się, a właściwe proporcje pomiędzy omega-3 i omega-6 obniżają skłonność do alergii i nietolerancji. 

Zalety: 

  • w 100% naturalne, 
  • składnikiem nr 1 jest świeże mięso (min. 31%), 
  • bez glutenu, w 100% hipoalergiczne, monobiałkowe, 
  • pozytywnie wpływają na wygląd sierści i kondycję skóry 

Polecane dla psów wszystkich ras.

Wszystkie warianty smakowe ciasteczek Renske zawierają: 

  • idealną proporcje kwasów omega-3 i omega-6, dzięki wykorzystaniu bogatych źródeł nienasyconych kwasów tłuszczowych, jak: olej z łososia, siemię lniane, mąka łubinowa, gotowana kukurydza. Proces gotowania kukurydzy zwiększa w sposób znaczący jej przyswajalność i czyni z niej hipoalergiczny składnik. Jest także jednym z  lepszych naturalnie dostępnych źródeł kwasów omega-6. Właściwe proporcje pomiędzy omega-3, a Omega-6 obniżają skłonność organizmów do alergii i nietolerancji, 
  • mąkę łubinową wytworzoną z nasion łubinu, która charakteryzuje się wysoką zawartością białka, błonnika i nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Nie zawiera glutenu i ma bardzo niską zawartość skrobi (niski indeks glikemiczny). Mąka łubinowa jest jednym z najlepszych źródeł argininy – aminokwasu, który zwiększa wydajność naczyń krwionośnych i obniża ciśnienie krwi, 
  • siemię lniane ma działanie osłaniające przewód pokarmowy, usprawnia trawienie, wchłanianie i wydalanie. Powleka błony śluzowe żołądka i przełyku, chroniąc je przed substancjami szkodliwym. Zawarty w siemieniu olej lniany to bogate źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Siemię jest bogate w lizynę – aminokwas, który jest odpowiedzialny za wzrost i jest doskonałym pokarmem dla szczeniąt. Zawiera bardzo cenną krzemionkę, która zapewnia zdrowy i ładny wygląd sierści i skórze, a leczniczo chroni i wzmacnia stawy,
  • olej z łososia – obecne w nim kwasy omega-3, EPA i DHA są ważnymi składnikami pokarmowymi, których pies potrzebuje dla zdrowej skóry oraz miękkiej i lśniącej sierści. Ponadto wzmacnia system odpornościowy i ogólnie pojęte zdrowie. Jest bezpieczny dla serca i utrzymuje wysoki poziom energii. 

Skład: indyk 32%, kukurydza, mąka łubinowa, ziemniaki, czerwone buraki, siemię lniane, olej z łososia, lecytyna ze słonecznika, rozmaryn. 

Analiza: surowe białko 15.1%, surowe tłuszcze i oleje 6.3%, surowy popiół 3.4%, surowe włókno 1.18%, omega-3/6 (proporcje w3/w6 = 1 / 0.67).

Opakowanie: 150 g - kształt serduszek (wielkość ok. 1,8 cm).

Opisy, interpretacje słowne, zdjęcia, elementy graficzne są własnością Zoologicznego Sklepu Internetowego KROPEK. Informujemy, że nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez zgody właściciela (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 4 lutego 1994 zawarta w Dz. U. 1994r. Nr 24 poz. 83 ze zmianami). Kto nie stosuje się do przepisów w/w ustawy, ponosi odpowiedzialność karną.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl