Wyszukiwarka
FRED Smoothie warzywne dla psa - 200 g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FRED Smoothie warzywne z dodatkiem spiruliny - to niskokaloryczna przekąska, która idealnie się nadaje jako:
- dodatek do suchej karmy,
- pyszna przekąska pomiędzy posiłkami,
- do zamrażania jako lody dla psów,
- dosmaczacz do karmy i suplementów,
- dodatek do wody, dla psów, które niechętnie piją,
- dodatek do produkcji domowych ciasteczek,
- idealne wypełnienie do mat i zabawek SodaPup.
FRED - to rewolucyjne jedzenie, przygotowane tak jak w domu! W smoothie znajdują się tylko najlepsze składniki i to wyłącznie w 100% jakości human grade. Świeże owoce, warzywa i cenne oleje są również ważną częścią tych receptur.
Bez cukru, bez barwników, bez soli, bez konserwantów, bez wzmacniaczy smaku, bez mączki mięsnej i bez odpadków poprodukcyjnych.
Skład: bulion warzywny* (60,8%), słodki ziemniak* (26%), cukinia* (8%), jabłko* (4%), kasza ziemniaczana* (1%), spirulina w proszku* (0,2%).
*Składniki w jakości human grade
Smoothie produkowae jest zgodnie ze standardami przemysłu spożywczego i posiada odpowiednie certyfikaty (IFS Food, EU Organic Regulation)!
Opakowanie: 200 g
Opisy, interpretacje słowne, zdjęcia, elementy graficzne są własnością Zoologicznego Sklepu Internetowego KROPEK. Informujemy, że nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez zgody właściciela (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 4 lutego 1994 zawarta w Dz. U. 1994r. Nr 24 poz. 83 ze zmianami). Kto nie stosuje się do przepisów w/w ustawy, ponosi odpowiedzialność karną.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.