
ZOLUX Skóra ryby - przysmak naturalny dla psów - 60 g
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
ZOLUX Skóra ryby - to idealne uzupełnienie codziennej porcji pożywienia. Przygotowane w 100% ze składników pochodzenia naturalnego przekąski są niezwykle apetyczne, a także łatwostrawne. Chrupiąca, suszona skóra z ryb pomaga usuwać spomiędzy zębów pozostałości jedzenia, korzystnie wpływając na higienę jamy ustnej.
Sprawdzi się na przykład jako nagroda podczas treningu.
Opakowanie: 60 g
Opisy, interpretacje słowne, zdjęcia, elementy graficzne są własnością Zoologicznego Sklepu Internetowego KROPEK. Informujemy, że nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez zgody właściciela (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 4 lutego 1994 zawarta w Dz. U. 1994r. Nr 24 poz. 83 ze zmianami). Kto nie stosuje się do przepisów w/w ustawy, ponosi odpowiedzialność karną.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.